VALENTINIPÄEVA PARIM KINGITUS ON EMOTSIOON!

Valentini- ehk sõbrapäev tähistab armastuse ja suhete maagiat. Kui see päev on sinu või sinu armastatu jaoks eriline päev, siis soovime, et näitad oma armastust seekord teistmoodi. Üllata oma kallimat fotosessiooniga ning jäädvusta ühised ilusad hetked piltidele, mis kestavad terve elu!

Hea kingitus ei pea olema liialdatud, kuid see peaks olema mõtestatud. Kõige olulisem on ise teada, mis kallimat päriselt naeratama paneb. Kõige selle juures tasub meelde pidada, et sina ja sinuga veedetud aeg olete su armsamale kõige suurem kingitus!

Ei, te ei pea ühisel fotosessioonil valminud pilte postkaardile panema ja tervele suguvõsale kinkima:) On oluline, et naudite hetke, tunnete rõõmus, naerate ja naudite protsessi koos. Need tunded on ju olemas aastaringselt. Siis on ka aastate pärast pilte tore koos vaadata ja meenutada ühist fotostuudio külastust. Soovime, et sa ei teeks ebamõistlikke kulutusi ja hooliksid ehedatest emotsioonidest, kinkides ka oma lähedastele kauneid koos veedetud hetki ja mälestusi.

Seepärast kutsun Sind koos oma kallima või sõbraga stuudiosse pildistama!

VEEBRUARIS ON KÕIK 1H PAARIDE JA PORTREEPILDISTAMISED -10% SOODSAMAD.
Kirjuta mulle info@pillearo.com ja broneeri aeg ühiseks fotosessiooniks.

Ära muretse, kui sa kohe broneerides ei tea, mis kuupäeval te fotosessioonile tulla saate. Meie juurest on võimalik soetada ka kinkekaart, millega oma kallimat valentinipäeval üllatada ning pildistamise kuupäeva saate juba koos kokku leppida.