Mida oodata buduaari fotosessioonilt?

Aina populaarsemaks muutuv buduaarifotograafia oma fotosessioonide ja buduaarialbumitega on ideaalne pulmakink sinu tulevasele abikaasale. Kui sa tahad oma partnerit üllatada seksika, kuid samas maitseka kingiga, siis buduaari fotosessioon võibki olla sinu jaoks. Buduaarifotograafid on tõelised meistrid, loomaks sinust elegantseid, senusaalseid ja stiilseid kaunis pesus pilte; kuid enne, kui end riidest lahti võtma hakkad, peaksid teadma mõnda asja pruudi buduaarisessiooni kohta. Me käime tähtsamad asjad üle, nii et sa teaksid, mis sind buduaari fotosessioonil ees ootab.

Mis on pruudi buduaarifotograafia?

Enne, kui sukeldume tüüpilise buduaari fotosessiooni detailidesse, tahame me selgitada, mis pruudi buduaarifotograafia tegelikult on. Sõna “buduaar” tuleb prantsuse keelest ning tähistab daami privaatset riietusruumi või magamistuba. Fotograafias viitab buduaar stiilile, kus naised poseerivad fotograafile osaliselt riides või pesus. Fotod on maitsekad ja alastus on tavaliselt pigem alltekstina mitte otseselt. Need on sama sensuaalsed ja seksikad kui need on stiilsed ja elegantsed. Buduaari fotosessioonil tehtud fotod ja albumid on ideaalsed pulma-, aastapäeva-, puhkuse- või sünnipäevakingid; kõige populaarsemad neist just kingitusena tulevasele abikaasale. Fotosid kasutatakse ka viisina talletamaks oma sisemist ja välist ilu teatud eluhetkedel.

Kuidas buduaarifotograafi valida?

Nagu ka pulmafotograafi puhul, on õige buduaarifotograafi valik eduka fotosessiooni võti. Sa tahad ju ennast mugavalt tunda, kui seal peaaegu alasti kaamera ja fotograafi ees poseerid. Kui võimalike kandidaatidega räägid, siis püüa tunnetada, kui loomulik ja vaba teie omavaheline suhtlus on. Vaata ka nende töönäidiseid ja portfooliot, et näha, kas sulle meeldib nende stiil. Vali keegi, kelle stiil sinu visiooniga sobib, kes pakub just sinule sobivat teenuskomplekti ning kes paneb su oma läheduses mugavalt ja lõõgastunult tundma. Need ongi peamised jooned, mida oma ideaalses buduaarifotograafis otsida.

Buduaari fotosessiooni asukohad

Nüüd, kui sa oled välja valinud fotograafi, et oma seksikas fotosessioon jäädvustada, on aeg valida asukoht. Paljudel buduaarifotograafidel on stuudio, kus on juba erinevate stseenide ja võimaluste jaoks diivan või voodi üles seatud. Kui sa ei tunne end stuudios poseerides mugavalt, siis võib alati ka hotellitoa või mõne muu privaatse asukoha broneerida. Tihtipeale serveeritakse stuudios ka vahuveini ja snäkke, et saaksid end koguda ja sessiooniks valmistuda. Sa võid ka lasta oma lemmikmuusikat mängida, et õigesse meeleollu saada.

Riietus, rekvisiidid ja aksessuaarid

Buduaarifotod tehakse tavaliselt pesus, kuid see ei tähenda, et pead nüüd kohe pitspesu šoppama minema. Mõtle sellele, millist välimust sa ise ette kujutad – seksikas, mänguline, pinup või glamuurne. Pesus poseerimine pole ka reegliks; sa võid lasta ennast pildistada ka tagasihoidlikkus riietuses nagu teksad ja särk. Kui sa tead, et su kihlatule meeldib, kuidas sa tema lemmikmeeskonna särgis välja näed, siis miks mitte kombineerida seda armsate šortsidega kelmika mängulise pildi jaoks. Kui tahad esile tuua oma sisemist pinup-modelli, siis selleks on palju erinevaid viise riietuda, alates peaaegu alastiolekust kuni täisrõivastuseni välja. Paljudel buduaarifotograafia stuudiotel on garderoobivalik, mida kombineerida ning nad aitavad sul valida just see, millega oma visioon teoks teha. Rekvisiidid ja aksessuaarid nagu ehted, maskid, mänguasjad, sukad, sukapaelad, vihmavarjud ja mis iganes veel pähe tuleb, aitavad samuti fotod veelgi erilisemaks ja põnevamaks muuta. Lepi fotograafiga eelnevalt kokku, mida tema saab pakkuda ning mille peaksid ise kaasa võtma; sa pead ilmselt võtma oma isiklikud kingad, kuid suurema osa asju saavad nad ehk ise organiseerida.

Soeng ja meik

Et õige välimus esile tuua, on sul kindlasti vastav soeng ja meik vaja teha lasta. Paljudes buduaaristuudiotes on kohapeal juuksur ja meigikunstnik olemas, kelle teenused kuuluvad juba paketi juurde. Enamasti kasutatakse kunstripsmeid ja juuksepikendusi, samas kui meigistiil võib olla just nii naturaalne või glamuurne, kui sa ise soovid. Pea meeles, et fotograaf ja stilistid annavad sulle küll professionaalset nõu, kuidas asju teha, kuid sinule jääb viimane sõna, milline sa soovid välja näha. Võid vabalt tuua ka oma isiklikke meigitooteid, mille töökindlust usaldad ning lase stilistidel oma maagiline puudutus lisada! Kui oled juba eelnevalt uurimistööd teinud, et missugusest tulemusest huvitatud oled, siis näita pilte, et nad mõistaksid sinu nägemust.

Buduaaripoosid

Buduaarifotograafid teavad täpselt, missugused poosid fotodel parimad välja näevad. Kumerad seljad, sirutatud jalad ja pööratud kehad on kolm põhitehnikat seksikate pooside saavutamiseks; ja sa eeldatavasti veedad suurema osa ajast seljal või kõhul lamades. Fotograaf juhendab sind kogu sessiooni vältel ja annab nõu ning näitab ette, milliseid ilmeid, pilke või olekut katsetada. Kui sa satud segadusse, küsi julgelt fotograafilt üle ja üldjuhul ta aitab sul hea meelega õige asend võtta.

Nüüd, kui oled buduaarifotograafia kohta rohkem teada saanud, on sul võimalus otsustada, kas see on midagi sinu jaoks või mitte. Pea meeles, et kuigi buduaarisessioone tehakse tihtipeale pruutide soovil oma tulevasele kaasale kelmikaks kingituseks, siis ei ole tegelikult vaja erilist sündmust, et ennast kauni fotosessiooniga premeerida. Kui oled valmis oma seksikat sensuaalset poolt jäädvustama, kaalu kindlasti buduaari fotosessiooni broneerimist!